اطلاعیه مهم در مورد صرافی جوادی ایکس

عناوین این مقاله
  Add a header to begin generating the table of contents
  حواله دلار استرالیا صرافی جوادی ایکس

  فهرست کامل 10 دانشگاه برتر استرالیا

  اطلاعیه مهم در مورد صرافی جوادی ایکس

  دوستان، همراهان و همکاران عزیز و گرامی صرافی جوادی

  با سلام و احترام

  با توجه به سوالات بیشماری که این روزها از صرافی جوادی ایکس  پرسیده می شود و ابهامات پیش آمده برای شما عزیزان، لازم دانستیم در خصوص شفاف سازی این ابهامات اطلاعیه ای ارائه دهیم.

  صرافی جوادی مفتخر است با بیش از 20 سال تجربه در این صنعت، همواره خدمات قابل اعتماد و کارآمدی را به مشتریان گرامی ارائه کرده است. همانطور که از نام آن (صرافی جوادی) مشخص است، این یک تجارت و بیزینس خانوادگی بوده که با سابقه ی مثبت خود و با گذشت زمان، در بین مشتریان و فعالان این حوزه اعتبار گرفته است.

  من، آناهیتا جوادی، با اتکا بر پشتوانه ی این اعتبار، علم و دانش تخصصی و سابقه ی روشن خود در این زمینه، توانستم در سال 2015 شعب صرافی جوادی را در سیدنی و ملبورن راه اندازی کنم. گروه صرافی جوادی در کنار عملکرد مثبتی که داشت و با اعتباری که از عملکرد مثبت بیزینس خانوادگی ما می گرفت هر روز بزرگ و بزرگتر شد تا روزی که در راستای توسعه ی کسب و کار تصمیم به تغییر نام برند گرفتیم.

  در این بین حضور دو مدیر در یک مجموعه موجب اختلاف نظرهایی شد و در اواخر سال 2022 من تصمیم گرفتم که همکاری با برند جدید که همچنان از اعتبار خانوادگی “جوادی” بهره می گرفت را متوقف کنم. پس با راه اندازی برند Javadi X در استرالیا، به دنبال مسیر جداگانه ای از مجموعه ی پیشین رفتم.


  با توجه به اتفاقات اخیر و عدم همکاری من با مجموعه ی سابق، لازم دانستم تا بصورت شفاف همه ی نکات رو به اطلاع شما عزیزان برسانم. در تمام این سال ها اعتماد شما همواره پشتوانه ی فعالیت حرفه ای من و خانواده ی من بوده و برای حفظ این اعتبار لازم است بدانید که این دو صرافی از هم جدا هستند و صرافی جوادی به‌عنوان یک موجودیت مستقل و معتبر با برند جدید خود در استرالیا یعنی Javadi X ، به فعالیت حرفه ای خود همچون گذشته ادامه می‌دهد.


  با تشکر از اعتماد همیشگی شما به صرافی جوادی، خدمت به شما هميشه باعث افتخار بوده و هست…

  مقالات مرتبط را دنبال کنید

  عجیب ترین پول ها مقالات آموزشیمهاجرت به استرالیا

  با عجیب ترین پول های سراسر جهان آشنا شوید

  پول عجیب است، اما در گذشته عجیب تر بود. در اینجا، با برخی از عجیب ترین پول های سراسر جهان آشنا خواهید شد.
  مقاله را تا انتها بخوانید
  پیدا کردن کار و استخدام در استرالیا تحصیل در استرالیازندگی در استرالیا

  پیدا کردن کار و استخدام در استرالیا

  هر کسی در استرالیا حق کسب‌ وکار و درآمدزایی دارد. با کسب درآمد، شما می توانید زندگی بهتری برای خود و خانواده خود فراهم کنید.
  مقاله را تا انتها بخوانید
  عناوین این مقاله
   Add a header to begin generating the table of contents
   پیمایش به بالا