درباره

صرافی جوادی

گروه صرافی جوادی ( Javadi Exchange ) با شعب فعال در ایران و استرالیا که با نام صرافی جوادی ایکس در استرالیا و صرافی جوادی در ایران شناخته می شود. در سال 1382 پس از اخذ مجوزهای لازم تأسیس گردید. از آن سال تا اکنون، قریب به بیست سال است که با تجربه ای درخشان، امکاناتی بینظیر و کادری مجرب در زمینه خدمات ارزی در عرصه داخلی و بین‌المللی فعالیت می کند.

صرافی-جوادی
درباره-صرافی-جوادی

صرافی جوادی با استفاده از توان تخصصی و اعتبار ارزنده خود پیوسته گستره فعالیت‌های خود را در زمینه انتقال ارز و سرمایه ارتقا و توسعه داده است و با رعایت کلیه ضوابط و مقررات داخلی و بین‌المللی توانسته امین مشتریان خود در ایران و آنسوی مرزهای کشورمان باشد. از این حیث، این صرافی توانسته با استفاده از روش‌ها و ابزارهای مالی و همچنین تکنولوژی روز دنیا، امکانات ویژه‌ای جهت انتقال سریع و مطمئن ارز و جلوگیری از زیان‌ها و ریسک های احتمالی فراهم آورد.

خدمات
صرافی جوادی

قیمت دلار استرالیا

قیمت دلار استرالیا در وب سایت صرافی جوادی به صورت لحظه ایی نمایش داده می شود. عوامل زیادی قیمت دلار استرالیا را تحت تاثیر قرار می دهند. برای اطلاع از آخرین نرخ دلار استرالیا می توانید از وب سایت صرافی جوادی استفاده کنید.

ارسال حواله دلار استرالیا

یکی از خدمات اصلی صرافی جوادی  (جوادی ایکس) ارسال حواله دلار استرالیا به ایران و استرالیا می باشد. ارسال حواله با صرافی جوادی کاملا قانونی بوده و زیر نظر اداره مبارزه با پولشویی کشور استرالیا می باشد. شما می توانید برای حواله های ارسالی خود با این صرافی  رسید رسمی داشته باشید.

ارائه ی بهترین نرخ دلار استرالیا

صرافی جوادی بیش از 20سال است که در بازارهای ارزی فعالیت می کند به واسطه  تجربه و اعتماد شما توانسته است بهترین نرخ دلار استرالیا را به شما عزیزان ارایه دهد.

پرداخت شهریه دانشگاه - پرداخت بیمه - انتقال سرمایه و ...

شما می توانید هزینه شهریه دانشگاه، پرداخت صورت حساب های آنلاین خود، پرداخت هزینه معادل سازی مدارک و… خود را با صرافی جوادی پرداخت کنید.

انتقال پول بین‌المللی

صرافی جوادی امکان انتقال سریع و امن پول به سراسر جهان را فراهم می‌کند.شما می توانید با صرافی جوادی به سایر نقاط دنیا حواله ارسال کنید. کافیست با کارشناسان ما تماس بگیرید.

پیمایش به بالا