درباره صرافی جوادی ایکس | About Javadi X

خدمات ارزی نوین و مطمئن

گروه صرافی جوادی ایکس در سال 1382 پس از اخذ مجوزهای لازم تأسیس گردید. از آن سال تا اکنون، قریب به بیست سال است که با تجربه ای درخشان، امکاناتی بینظیر و کادری مجرب در زمینه خدمات ارزی در عرصه داخلی و بین‌المللی فعالیت می کند.

صرافی جوادی ایکس با استفاده از توان تخصصی و اعتبار ارزنده خود پیوسته گستره فعالیت‌های خود را در زمینه انتقال ارز و سرمایه ارتقا و توسعه داده است و با رعایت کلیه ضوابط و مقررات داخلی و بین‌المللی توانسته امین مشتریان خود در ایران و آنسوی مرزهای کشورمان باشد. از این حیث، این صرافی توانسته با استفاده از روش‌ها و ابزارهای مالی و همچنین تکنولوژی روز دنیا، امکانات ویژه‌ای جهت انتقال سریع و مطمئن ارز و جلوگیری از زیان‌ها و ریسک های احتمالی فراهم آورد.

برخی از خدمات قابل ارائه در این مجموعه عبارتند از : ارسال حواله دلار استرالیا بصورت کاملاً قانونی، سریع و مطمئنارائه ی بهترین نرخ دلار استرالیا بصورت لحظه ایخرید و فروش دلار استرالیا با بهترین نرخ بازار ارز پرداخت شهریه دانشگاهپرداخت بیمهانتقال سرمایه و

ارزش های ما

چرا صرافی جوادی ایکس

تراکنش امن و مطمئن​

ما افتخار داریم که تراکنش‌های مالی شما را به عنوان یک اولویت اصلی در نظر بگیریم. ما به امانت و امنیت اطلاعات شما اهمیت می‌دهیم و تدابیر لازم را برای اطمینان از تجربه‌ی امنیتی شما انجام داده‌ایم.

نرخ مناسب و عادلانه​

ما در تبادل ارز، به دنبال ارائه نرخ مناسب و عادلانه دلار استرالیا هستیم، نرخی را برای مشتریانمان تعیین می‌کنیم که بهترین نرخ موجود در بازار است. همچنین قابلیت مذاکره و تخفیف برای مشتریانی را که ميزان بیشتری ارز تبادل می‌کنند، فراهم می‌کنیم

خدمات مشتری محور​

در صرافی جوادی ایکس، مشتریان ما برای ما بسیار ارزشمند هستند. ما به دنبال ایجاد تجربه‌ای مثبت و رضایت بخش برای هر مشتری هستیم و همیشه در حال بهبود خدمات خود به وسیله گوش دادن به نیازها و بازخورد‌های شما هستیم.

پیمایش به بالا