سوالات متداول انتقال پول به ایران و استرالیا

صرافی جوادی ایکس با بیش از دو دهه تجربه، با ارائه طیف وسیعی از خدمات ارزی، همواره انتخاب اول ایرانیان مقیم استرالیا بوده است.

کلیه ی حوالجات ارزی ما تحت نظارت سازمان آسترک استرالیا ( اداره مبارزه با پولشویی استرالیا ) می باشد. جوادی ایکس با شماره ABN 72660236322 در استرالیا به ثبت رسیده و کلیه ی مجوزهای رسمی و قانونی جهت انتقال پول به ایران و استرالیا را دارا می باشد.

تمامی خدمات ارزی صرافی جوادی ایکس کاملاً قانونی، رسمی و شفاف می باشد و هر روزه با تمرکز بر جلب رضایت مشتریان عزیز خود در مسیر پیشرفت گام بر می دارد.

ارسال پول به ایران و استرالیا از طریق صرافی جوادی ایکس بصورت حضوری، آنلاین و تلفنی قابل انجام است.

 

روش های انتقال پول به ایران و استرالیا

حضوری: در صورت تمایل به ارسال پول به ایران و استرالیا بصورت کش، همواره همکاران ما در شعب صرافی جوادی ایکس پاسخگوی شما عزیزان هستند. به این منظور با در دست داشتن کلیه ی مدارک مورد نیاز به شعب ما مراجعه نمایید و درخواست خود را بصورت حضوری ارائه و پیگیری نمایید.

تلفنی: صرافی جوادی ایکس همواره در تلاش است کیفیت و سرعت پاسخگویی به مشتریان خود را افزایش دهد و در این راستا به منظور رفاه مشتریان خود راه های ارتباطی مختلفی را در دسترس شما عزیزان قرار داده است.

خطوط تلفن جهت تماس رایگان :

شماره تماس جهت ارتباط از طریق واتس اپ، تلگرام و تماس :

آدرس ایمیل :

آنلاین: پورتال امن و اختصاصی صرافی جوادی ایکس در راستای انتقال سریع پول به ایران و استرالیا بصورت آنلاین طراحی گردیده است. کافیست شما با گذراندن چند مرحله ی ساده و بارگذاری مدارک خود در پروفایل خود، تنها با زدن چند کلیک، حواله ی خود را بصورت آنلاین، کاملاً ایمن و فوری انجام دهید.

حواله های آنلاین به راحتی از طریق پنل کاربری شما قابل پیگیری می باشند. در آخر امکان دانلود رسید رسمی صرافی از طریق پنل کاربری شما نیز وجود دارد.

با توجه به اینکه انتقال پول از حساب های ناشناس از جرائم پولشویی به حساب می آید، صرافی جوادی ایکس به منظور امنیت پول شما و جلوگیری از بلوکه شدن حساب تان، تمامی تراکنش های مالی خود را از حساب های رجیستر شده انجام می دهد و رسید رسمی و معتبر صرافی نیز به شما ارائه می دهد.

به این منظور نیاز است هر یک از مشتریان عزیز برای اولین حواله ی خود از طریق صرافی جوادی ایکس اطلاعات زیر را در اختیار کارشناسان ما قرار دهند.

 

مدارک مورد نیاز جهت انتقال پول به ایران و استرالیا از طریق صرافی جوادی ایکس
  • آدرس ایمیل
  • تصویری از پاسپورت دارای اعتبار
  • تصویری از کارت دانشجویی یا گواهینامه رانندگی و یا کارت مدیکر
  • شماره همراه شما در استرالیا
  • آدرس کامل شما در استرالیا
  • هدف شما از انتقال پول به ایران و استرالیا
  • اطلاعات بانک شما در استرالیا جهت واریز وجه

نگران نباشید! جوادی ایکس به عنوان یک صرافی معتبر و ثبت شده در استرالیا، امین مشتریان خود می باشد و کلیه ی مدارک و تراکنش های مالی شما نزد ما امانت است و برای هر بار انتقال پول نیاز به ارسال کلیه ی مدارک نیست. با یکبار ارسال و یا آپلود در پورتال جوادی ایکس، حواله های بعدی خود را سریع تر ارسال نمایید.

هدف ما سریع ترین زمان ممکن جهت ارسال پول به ایران و استرالیاست. میانگین بازه زمانی از زمانیکه پول در حساب مبدا واریز شده و قابل برداشت است، حداقل 1 تا 3 روز کاری می باشد.

گاهاً شرایط اضطراری و غیرقابل پیش بینی رقم می خورد که ممکن است این بازه زمانی را کمی با تاخیر مواجه کند.

لطفا به منظور اطلاع و اطمینان از زمان دقیق انتقال حواله در مواقعی که حواله ی شما فوری و ضروری می باشد، قبل از انجام حواله فورس بودن آن را به اطلاع کارشناسان ما برسانید تا در زمان مورد نیاز شما پول به حساب مقصد واریز گردد.

جهت ارسال حواله دلار استرالیا بصورت سفید و قانونی با خیالی آسوده به صرافی جوادی ایکس اعتماد کنید. زیرا کلیه ی تراکنش های ما به اداره مبارزه با پولشویی استرالیا اعلام می گردند.

ارائه ی رسید رسمی و قانونی صرافی پس از ارسال حواله ارزی شما، سندی بر صحت این ادعاست.

 صرافی جوادی ایکس هیچ گونه محدودیتی در مبلغ حواله های ارزی خود در نظر ندارد. تمامی انتقالات با مبالغ کم و زیاد کاملاً رسمی و قانونی انجام می گردد.

پیمایش به بالا